• Про нас
 • Компоненти
 • Наші проєкти
 • Публікації
 • Конкурси
 • Реалізація е-послуги з реєстрації місця проживання осіб віком від 14 років
  Опубліковано: 15.01.2021
  Дедлайн: 01.02.2021
  Завантажити шаблон заявки

  Швейцарсько-українська Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) оголошує конкурс на надання послуг з модернізації платформи управління електронними послугами, що є складовою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг “Портал Дія”, в частині реалізації електронної послуги з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання осіб віком від 14 років.

  Програма EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва, та реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2020 року № 1364 «Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання в електронній формі» особа за власним бажанням може подати заяву про реєстрацію або зняття з реєстрації місця проживання в електронній формі.

  З метою забезпечення розробки та впровадження послуги з реєстрації місця проживання осіб віком від 14 років через Єдиний державний веб-портал електронних послуг “Портал Дія”, оголошується тендер на створення програмного забезпечення електронної послуги з реєстрації / зняття з реєстрації місця проживання осіб віком від 14 років.

  Основне завдання: послуги з модернізації платформи управління електронними послугами, що є складовою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг “Портал Дія”, для реалізації електронної послуги з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання осіб віком від 14 років, як складової Єдиного державного веб-порталу електронних послуг “Портал Дія” відповідно до технічних вимог (наведені у додатку).

   Вимоги до виконавця:

  • досвід розробки програмного забезпечення не менше 2 років;
  • досвід створення щонайменше двох систем аналогічної складності.

   Критерії відбору:

  • ціна;
  • термін виконання завдання;
  • досвід виконання аналогічних завдань.

  Порядок подання пропозицій:

  Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

  Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми (посилання під заголовком оголошення), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

  Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту tender@egap.in.ua.

  На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

  Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №4278-01, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

  Терміни та адреса подання заявок:

  Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа не пізніше 18:00 01 лютого 2021 року.

  Адреса: Програма EGAP, Фонд Східна Європа

  вул. Саксаганського 96, 5 поверх, офіс 508

  Київ, 01032 Україна

  Контактна інформація:

  Марія Соколова, фахівець із закупівель Фонду Східна Європа

  tender@egap.in.ua

  Учасники тендеру будуть письмово повідомлені про його результати

  Додаток:

  Технічні вимоги