• Про нас
 • Компоненти
 • Наші проєкти
 • Публікації
 • Конкурси
 • Проведення аналізу вебсайтів територіальних громад Одеської області
  Опубліковано: 22.03.2021
  Дедлайн: 02.04.2021
  Завантажити шаблон заявки

  Фонд Східна Європа у межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади EGAP» оголошує конкурс на вибір підрядника для надання послуг проведення аналізу вебсайтів громад Одеської області.

  Дослідження проводиться для визначення стану та якості комунікації органів місцевого самоврядування територіальних громад Одеської області, а також обласної державної адміністрації та обласної ради з громадянами через офіційні вебсайти та додаткові вебресурси.

  Мета дослідження:

  Отримання статистично обґрунтованої та достовірної інформації щодо стану та якості комунікації між органами влади та громадянами за допомогою офіційних вебсайтів та додаткових вебресурсів, а також формування рекомендацій до покращення механізмів такої комунікації.

  Основне завдання – проведення аналізу вебсайтів територіальних громад Одеської області та вебсайту ОДА і обласної ради Одеської області стосовно стану і якості комунікації з мешканцями:

  1. Розробити методологію з чітко визначеними критеріями та провести аналіз вебсайтів та вебресурсів в зазначеному регіоні;
  2. Підготувати розширений звіт та бріф результатів дослідження;
  3. Підготувати загальні  рекомендації з удосконалення роботи вебсайтів та пов’язаних із ними офіційних вебресурсів для більш якісної комунікації з громадянами за допомогою цифрових технологій.

  Результати дослідження мають бути готові до 30 травня 2021 року.

  Вимоги до виконавця:

  Досвід проведення аналогічних досліджень не менше 2 років.

  Критерії відбору:

  • досвід виконання аналогічних завдань;
  • якість запропонованої методології;
  • ціна;
  • термін виконання.

  Порядок подання пропозицій:

  Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

  Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, наведеної у Додатку 2, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

  Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту tender@egap.in.ua.

  На конверті має бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

  Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проєкту №4278-02 та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без урахування ПДВ.

  Терміни та адреса подання заявок:

  Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа не пізніше 18:00 02 квітня 2021 року. Враховуючи дистанційний режим роботи Фонду, електронна копія заявки обов’язково має бути надіслана на адресу електронної пошти tender@egap.in.ua не пізніше 18:00 02 квітня 2021 року.

  Адреса: Програма EGAP, Фонд Східна Європа

  вул. Саксаганського 96, 5 поверх, офіс 508

  Київ, 01032 Україна

  Контактна інформація:

  Марія Соколова, старший фахівець із закупівель Фонду Східна Європа tender@egap.in.ua