• Про нас
 • Компоненти
 • Наші проєкти
 • Публікації
 • Конкурси
 • Послуги з розроблення Єдиної інформаційної системи соціальної сфери
  Опубліковано: 05.10.2021
  Дедлайн: 19.10.2021
  Завантажити шаблон заявки

  Фонд Східна Європа у межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади EGAP» оголошує конкурс на надання послуг з розроблення Єдиної інформаційної системи соціальної сфери

  Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

  Впровадження Єдиної інформаційної системи соціальної сфери передбачено Стратегією цифрової трансформації соціальної сфери, що затверджена розпорядженням КМУ від 28.10.2020 №1353-р „Про схвалення Стратегії цифрової трансформації соціальної сфери” та постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2020 №1278 «Про запровадження експериментального проекту з реалізації функціоналів першої черги Єдиної інформаційної системи соціальної сфери».

  Єдина інформаційна система соціальної сфери (далі- Система) – єдина комплексна інформаційно-аналітична система соціальної сфери, що призначена для накопичення, зберігання та автоматизованого оброблення інформації щодо соціального захисту населення, створена з урахуванням новітніх інформаційних та управлінських технологій, єдиних сучасних стандартів якості обслуговування заявників, можливостей вироблення ефективних організаційних і структурних рішень. Держателем Єдиної інформаційної системи соціальної сфери визначено Міністерство соціальної політики.

  Система дозволить автоматизувати усі ділові процеси, пов’язані із наданням будь-яких видів соціальної підтримки, суттєво зменшивши „людський фактор”, можливі корупційні ризики та, водночас, спростивши одержання соціальних виплат та послуг для громадян.

  Основне завдання: створення прикладного програмного забезпечення Єдиної інформаційної системи соціальної сфери. Роботи здійснюються в тісній співпраці із замовником та Міністерством соціальної політики відповідно до Технічних вимог.

  Виконавець також повинен забезпечити створення навчальних матеріалів для користувачів Системи та проведення онлайн навчання визначеної групи провідних фахівців.

  Вимоги до гарантійної підтримки

  Усе програмне забезпечення, яке буде розроблене та передане Міністерству соціальної політики, має забезпечуватись гарантійною підтримкою протягом 3 (трьох) календарних місяців із дати підписання сторонами Акту приймання-передачі програмного забезпечення, а саме:

  – виправлення технічних помилок в роботі прикладного програмного забезпечення Системи (помилками вважається невідповідність роботи

  прикладного програмного забезпечення Системи даним Технічним вимогам та Технічному завданню);

  – надання консультацій уповноваженими представниками внутрішніх користувачів регіонів кожного з регіонів, в яких впроваджується Система;

  – взаємодія з уповноваженими представниками внутрішніх користувачів.

  Вимоги до виконавця:

  · досвід розробки програмного забезпечення не менше 2 років;

  · підтверджений позитивний досвід у проектуванні щонайменше двох автоматизованих інформаційних систем аналогічної складності.

  Критерії відбору:

  · ціна;

  · термін виконання завдання;

  · досвід виконання аналогічних завдань.

  Порядок подання пропозицій:

  Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

  Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми (посилання під заголовком оголошення), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

  · копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

  · копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

  Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту tender@egap.in.ua.

  На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

  Просимо звернути увагу, що вищевказана закупівля є операцією, що підлягає звільненню від податку на додану вартість відповідно до підпункту 197.11 статті 197 Податкового кодексу України (операції з придбання товарів, робіт, послуг, що фінансуються за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги). Відповідно із зазначеним, всі розрахунки проводитимуться за ціною «без ПДВ».

  Терміни та адреса подання заявок:

  Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа не пізніше 19 жовтня 2021 року.

  Адреса: Програма EGAP, Фонд Східна Європа вул. Саксаганського 96, 5 поверх, офіс 508 Київ, 01032 Україна з поміткою «Конкурс_ЄІС соціальної сфери»

  Контактна інформація:

  Юлія Заплавна, yzaplavna@eef.org.ua

  Додаток: Технічні вимоги