• Про нас
 • Компоненти
 • Наші проєкти
 • Публікації
 • Конкурси
 • Пошук партнерів для зйомки телесюжетів про переможців конкурсу «Дієва громада» – ПОДОВЖЕНО ДО 18.12.20!
  Опубліковано: 01.12.2020
  Дедлайн: 18.12.2020
  Завантажити шаблон заявки

  Швейцарсько-українська Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) разом із Міністерством цифрової трансформації оголошує конкурс на пошук партнера для реалізації спецпроєкту зі створення серії телесюжетів про переможців конкурсу «Дієва Громада».

  Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Мінцифрою та фінансується урядом Швейцарії, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, сприяння соціальним інноваціям в Україні.

  Конкурс «Дієва громада» проведено задля підтримки громад та міст у плануванні та реалізації проєктів цифрової трансформації та підвищенні їхньої інституційної спроможності. Телевізійний спецпроєкт має популяризувати та інформаційно підтримати регіональні громадські ініціативи шляхом ознайомлення громадян та представників органів місцевого самоврядування з кращими практиками регіональної цифровізації, що сьогодні існують в Україні та були відзначені в межах конкурсу «Дієва громада».

  Основне завдання – виготовлення відеосюжетів про переможців конкурсу «Дієва Громада» (остаточна кількість погоджується із Замовником) із подальшою трансляцією на власному інформаційному ресурсі (телеканалі). Очікується, що на основі відеосюжетів в подальшому буде змонтовано короткометражний фільм на тему успіхів регіональної цифровізації. Роботи включають: 

  • підготовку сценарію на основі матеріалів, наданих Замовником;
  • забезпечення продакшну у дизайн-коді Дія;
  • підготовку додаткових матеріалів.

  Вимоги до виконавця:

  – досвід розробки відео не менше 2-х років;

  – досвід створення щонайменше 5-ти відео аналогічної складності.

  Критерії відбору:

  • досвід виконання аналогічних завдань;
  • запропонована творча концепція реалізації спецпроєкту;
  • умови трансляції та прогнозовані показники охоплення;
  • вартість спецпроєкту;
  • терміни виконання.

  Технічні вимоги:

  Спецпроєкт включатиме певну кількість репортажних відео, з розкриттям суті цифрових перетворень та короткими інтерв’ю з безпосередніми представниками громад (мінімум 1 особа від кожної громади).

  Мова сюжетів: українська з субтитрами. Може бути використана музика з ліцензією або та, що не потребує вказання авторського права.

  Виконавець має забезпечити розробку сценарію, пошук експертів та героїв для зйомки, виїзд знімальної групи на локації та проведення відеозйомки роликів, монтаж, титрування українською мовою, пост-продакшн у дизайн-коді Дія, передачу готового продукту та матеріалів, які були зняті, але не увійшли у фінальну версію Замовнику, подальшу трансляцію спецпроєкту на власному інформаційному ресурсі (телеканалі) із зазначенням планового місця в ефірній сітці і аудиторії.

  Звертаємо увагу на те, що пропозиція має враховувати логістику зйомок в обраних ОТГ.

  Порядок подання пропозицій:

  Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

  Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми (посилання під заголовком оголошення), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

  Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту tender@egap.in.ua

  На конверті має бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

  Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №4278-01, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

  Терміни та адреса подання заявок:

  Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP не пізніше 18:00 18 грудня 2020 року. Враховуючи дистанційний режим роботи Фонду, електронна копія заявки обов’язково має бути надіслана на пошти tender@egap.in.ua не пізніше 18:00 18 грудня 2020 року.

  Адреса: Програма EGAP, Фонд Східна Європа

  вул. Саксаганського, 96, 5 поверх, офіс 508

  Київ, 01032 Україна

  Контактна інформація:

  Марія Соколова, фахівець із закупівель Фонду Східна Європа

  tender@egap.in.ua

  Переможців конкурсу про його результати повідомимо письмово.