• Про нас
 • Компоненти
 • Наші проєкти
 • Публікації
 • Конкурси
 • Реалізації е-послуги перевірки медичних висновків
  Опубліковано: 24.02.2021
  Дедлайн: 10.03.2021
  Завантажити шаблон заявки

  Фонд Східна Європа у межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади EGAP» оголошує конкурс на модернізацію платформи управління електронними послугами, що є складовою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг “Портал Дія” в частині реалізації послуги перевірки медичних висновків про тимчасову непрацездатність та листків непрацездатності. 

  Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян та сприяння соціальним інноваціям в Україні. 

  Цей конкурс оголошено у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України з метою створення послуги перевірки медичних висновків про тимчасову непрацездатність і листків непрацездатності. 

  Основна мета проєкту – забезпечення можливості виконання перевірки листка непрацездатності, що дозволить:

  • отримувачу листка непрацездатності:
   • перевірити поточний стан обробки листка непрацездатності
   • виявляти випадки помилок в реєстрах, у зв’язку з якими виплата по листку непрацездатності є неможливою
  • третім особам
   • перевіряти наявність листа непрацездатності за його номером та належність відповідній фізичній особі. 

  Технічні вимоги та вимоги до виконавця можна завантажити з сайту за посиланням нижче. 

  Критерії відбору:

  • досвід виконання аналогічних завдань;
  • ціна;
  • термін виконання.

  Порядок подання пропозицій:

  Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

  Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, наведеної у Додатку 2, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

  – копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

  – копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

  Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту tender@egap.in.ua.

  На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

  Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №4278-02, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

  Терміни та адреса подання заявок:

  Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа не пізніше 18:00 10 березня 2021 року. Враховуючи дистанційний режим роботи Фонду, електронна копія заявки обов’язково має бути надіслана на адресу електронної пошти tender@egap.in.ua не пізніше 18:00 10 березня 2021 року.

  Адреса: Програма EGAP, Фонд Східна Європа

  вул. Саксаганського 96, 5 поверх, офіс 508

  Київ, 01032 Україна

  Контактна інформація:

  Марія Соколова, старший фахівець із закупівель Фонду Східна Європа

  tender@egap.in.ua

  Учасники тендеру будуть письмово повідомлені про його результати.

  Додаток: 

  Технічні вимоги