• Про нас
 • Компоненти
 • Наші проєкти
 • Публікації
 • Конкурси
 • Юридичний супровід проєкту Закону про особливості надання електронних публічних послуг
  Опубліковано: 17.05.2021
  Дедлайн: 10.06.2021
  Завантажити шаблон заявки

  Швейцарсько-українська програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) оголошує конкурс на юридичний супровід проєкту Закону України про особливості надання електронних публічних послуг.

  Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Мінцифрою та фінансується урядом Швейцарії, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, сприяння соціальним інноваціям в Україні.

  Мета проєкту

  Проєкт Закону про особливості надання електронних публічних послуг – законопроєкт, що має врегулювати низку питань, пов’язаних з наданням (отриманням) всіх категорій публічних послуг, зокрема, в електронній формі, що приведе до формування єдиного підходу до механізму їх надання.

  Основне завдання:

  Предметом цього конкурсу є:

  • Юридичний супровід та доопрацювання проєкту Закону про особливості надання електронних публічних послуг;
  • Аналіз необхідності внесення змін до законодавства та розробка підзаконних актів для приведення законодавства у відповідність до вимог Закону після його прийняття;
  • Комунікаційний супровід проєкту та його результатів.

  Всі документи, які будуть розроблені в рамках виконання цього завдання, мають узгоджуватися із замовником та представниками Міністерства цифрової трансформації у процесі розробки (шляхом регулярного проведення координаційних зустрічей та обговорень).

  Вимоги до юридичного супроводу та доопрацювання Проєкту закону:

  Проєкт Закону про особливості надання електронних публічних послуг має бути доопрацьований з урахуванням зауважень та пропозицій, отриманих у процесі розгляду проєкту у комітетах ВРУ.

  Комунікаційний супровід проєкту та його результатів:

  Комунікаційний супровід проєкту має включати підготовку презентацій про цілі і завдання проєкту Закону для його супроводу, підготовку публікацій для соціальних мереж та медіа, медіамоніторинг згадок проєкту Закону.

  Вимоги до виконавця:

  Досвід виконання аналогічних за масштабом та складністю завдань.

  Критерії відбору:

  • досвід виконання аналогічних завдань (надання зразків розроблених раніше проєктів Законів є обов’язковим);
  • якість запропонованого підходу до виконання;
  • ціна;
  • термін виконання.

  Порядок подання пропозицій:

  Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

  Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми (посилання під заголовком оголошення), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності).

  Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №4278-02, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

  Терміни та адреса подання заявок:

  Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути надіслані в паперовому вигляді до 10 червня 2021 року. Звертаємо Вашу увагу, що враховуючи дистанційний режим роботи Фонду, електронна копія заявки обов’язково має бути надіслана на адресу електронної пошти tender@egap.in.uaне пізніше 18:00 10 червня 2021 року.

  Адреса: Фонд Східна Європа, Програма EGAP
  вул. Саксаганського 96, оф. 508 (5 поверх)
  Київ, 01032 Україна 

  На час карантину оригінали заявок потрібно надсилати поштою на зазначену адресу Фонду або залишити в коробці для кореспонденції на першому поверсі (біля охорони).

  У електронному листі та на конверті повинні бути зазначені: назва конкурсу «Супровід Закону про е-послуги», повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

  Контактна інформація:

  Марія Соколова, фахівець із закупівель Фонду Східна Європа

  tender@egap.in.ua

  Переможців конкурсу про його результати повідомимо письмово.