• Про нас
 • Компоненти
 • Наші проєкти
 • Публікації
 • Конкурси
 • Експерт із впровадження е-консультацій комітетів ВРУ
  Опубліковано: 15.03.2021
  Дедлайн: 29.03.2021

  Фонд Східна Європа у межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади EGAP» оголошує конкурс на експерта для супровіду процесу впровадження системи е-консультацій комітетів ВРУ з ОМС України

  Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

  Система е-консультацій комітетів Верховної Ради України з ОМС України покликана забезпечити швидкий та зручний процес збору та аналізу позицій керівництва територіальних громад та асоціацій ТГ з питань пов’язаних зі внесенням змін та розробкою нових нормативно правових актів, що дозволить систематизувати процес збору зворотного зв’язку від ТГ та їх асоціацій з питань, що закладаються у проекти нормативно-правових документів, а також реалізувати зручний процес голосування та надання пропозицій для представників ТГ.

  Опис завдання:

  Забезпечення супроводу процесу впровадження системи е-консультацій комітетів Верховної Ради України з ОМС України протягом квітня – липня 2021 року.

  Завдання включають наступні задачі:

  · аналіз окремих практик консультацій парламентів/урядів з ОМС в інших країнах;

  · координація пілотування системи на базі Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування;

  · підготовка детального регламенту застосування системи;

  · підготовка загальної рекомендації правового аспекту впровадження системи;

  · навчання відповідальних співробітників Секретаріату Комітету стосовно методологічних аспектів використання системи;

  · розробка плану проведення опитувань на перші півроку впровадження системи у координації з Секретаріатом Комітету. Погодження даного плану з Головою Комітету та головою підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Комітету;

  · розробка перших шести консультацій у координації з Секретаріатом Комітету. Погодження даних консультацій Головою Комітету та головою підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Комітету.

  Вимоги до кваліфікації експерта:

  · вища освіта;

  · досвід роботи у відповідній сфері не менше 3 років.

  Заявка на участь у конкурсі має включати:

  · резюме з описом практичного релевантного досвіду роботи (діяльності);

  · мотиваційний лист.

  Терміни та адреса подання заявок (пропозицій):

  Заявки на участь у конкурсі мають бути надіслані на електронну пошту tender@egap.in.ua не пізніше 29 березня 2021 року із темою листа «Експерт з впровадження е-консультацій комітетів ВРУ».

  Контактна інформація:

  Марія Соколова, старший фахівець із закупівель Фонду Східна Європа