• Про нас
 • Компоненти
 • Наші проєкти
 • Публікації
 • Конкурси
 • Доопрацювання веб-платформи «Електронні петиції до Кабінету Міністрів України» – ПОДОВЖЕНО ДО 21.04.2021!
  Опубліковано: 07.04.2021
  Дедлайн: 21.04.2021
  Завантажити шаблон заявки

  Швейцарсько-українська Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) оголошує конкурс на доопрацювання веб-платформи «Електронні петиції до Кабінету Міністрів України» 

  Програма EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва, та реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, та сприяння соціальним інноваціям в Україні. 

  Веб-платформа «Електронні петиції до Кабінету Міністрів України» https://petition.kmu.gov.ua/ – сервіс, що дає можливість громадянам України впливати на політичні рішення через звернення до органів влади за допомогою електронних петицій. 

  Метою доопрацювання системи «Електронні петиції до Кабінету Міністрів України» є створення API для взаємодії з зовнішніми системами, зокрема з порталом “ВзаємоДіЯ” у частині передачі інформації на зовнішні системи та запровадження функцій голосування. 

  Завдання: 

  Створення API ПЗ «Електронні петиції до Кабінету Міністрів України» для онлайн-платформи‌ ‌взаємодії‌ ‌органів‌ ‌виконавчої‌ ‌ влади‌ ‌з‌ ‌громадянами‌ ‌та‌ інститутами‌ громадянського‌ ‌суспільства‌ (в тому числі з порталом «ВзаємоДіЯ») з реалізацією наступних методів для отримання та передачі інформації: 

  1. Отримання переліку петицій 
  2. Отримання статистики по петиціям 
  3. Перегляд петиції 
  4. Список категорій 
  5. Статуси петицій 
  6. Голосування за петиції 
  7. Подача петицій. 

  Вимоги до виконавця: 

  • досвід розробки програмного забезпечення не менше 4 років, зокрема з використанням MS SharePoint. 

  Критерії відбору: 

  • ціна; 
  • термін виконання завдання; 
  • досвід виконання аналогічних завдань. 

  Порядок подання пропозицій: 

  Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО). 

  Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми (посилання під заголовком оголошення), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана: 

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань; 
  • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника. 

  Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту tender@egap.in.ua 

  На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів. 

  Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №4278-02, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ. 

  Терміни та адреса подання заявок: 

  Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути надіслані в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа не пізніше 21 квітня 2021 р. 

  Адреса: Програма EGAP, Фонд Східна Європа
  вул. Саксаганського, 96 5 поверх, офіс 508
  Київ, 01032 Україна 

  Контактна інформація: 

  Марія Соколова, фахівець із закупівель Фонду Східна Європа 

  tender@egap.in.ua.