• Про нас
 • Компоненти
 • Наші проєкти
 • Публікації
 • Конкурси
 • Доопрацювання та сервісна підтримка веб-платформ «Єдина система місцевих петицій», «Громадський бюджет»
  Опубліковано: 30.09.2020
  Дедлайн: 15.10.2020
  Завантажити шаблон заявки

  Швейцарсько-українська Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) оголошує конкурс на доопрацювання та сервісну підтримку веб-платформ «Єдина система місцевих петицій», «Громадський бюджет».

  Програма EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва, та реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

  Веб-платформа «Єдина система місцевих петицій» https://petition.e-dem.ua/ – сервіс, що дає можливість мешканцям міст впливати на розвиток своїх громад через звернення до органів влади за допомогою електронних петицій.

  Веб-платформа «Громадський бюджет» http://budget.e-dem.ua – сервіс, що надає можливість мешканцям пропонувати свої проекти місцевого розвитку та/або впливати на розподіл визначеної частки коштів місцевого бюджету шляхом голосування за ті чи інші проекти.

  Лоти:

  1. Доопрацювання сайту «Громадський бюджет» та створення API до систем «Громадський бюджет» та «Місцеві петиції».
  2. Сервісна підтримка веб-платформ «Єдина система місцевих петицій» та «Громадський бюджет».

  Завдання:

  До лоту 1:

  • Створення додаткового функціоналу «Попередній збір підписів за проекти Громадського бюджету». Етап попереднього збору проходить паралельно з етапом подання проектів. З дня публікації проекту попередній збір доступний протягом 7-ми календарних днів. Облік підписів має вестись окремо від загального голосування. Попередній збір підписів доступний тільки для мешканців громади за тими ж умовами, що і загальне голосування. Опція «Попередній збір підписів» має бути доступна для включення в налаштуванні конкурсу.
  • Створення API для чат-боту Smart town bot. А саме додати методи в API за такими запитами:
  1. Отримання Розкладу голосувань Громадського бюджету
  2. Отримання Переліку проектів Громадського бюджету
  3. Отримання статистики по голосуванню за проекти Громадського бюджету
  4. Отримання інформації по проектам Громадському бюджету
  5. Голосування за проекти Громадського бюджету
  6. Отримання переліку петицій
  7. Отримання статистики по петиціям
  8. Голосування за петицію

  До лоту 2:

  Сервісна підтримка платформ «Громадський бюджет» та «Місцеві петиції» протягом 12 місяців відповідно до регламенту у кількості годин на місяць – 35, які включатимуть:

  • Консультування відповідальних представників Фонду Східна Європа по функціоналу веб-порталів
  • Виправлення помилок, які виявлені в процесі експлуатації веб-порталів
  • Моніторинг на регулярній основі Програмної інфраструктури, Промислового та Тестового серверів Замовника, проведення оптимізаційних робіт у випадках деградації продуктивності, вибірковий контроль виконання регламентних процедур спеціалістами Замовника
  • Підтримка Промислового та Тестового серверів, надання Порталу підтримки для реєстрації інцидентів та управління релізами.

  Вимоги до виконавця:

  • досвід розробки програмного забезпечення не менше 4 років, зокрема з використанням MS SharePoint;
  • досвід розробки прототипів інтерфейсів UI / UX.

  Критерії відбору:

  • ціна;
  • термін виконання завдання;
  • досвід виконання аналогічних завдань.

  Порядок подання пропозицій:

  Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

  Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми (посилання під заголовком оголошення), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

  Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту tender@egap.in.ua

  На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

  Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №4278-01, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

  Терміни та адреса подання заявок:

  Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути надіслані в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа не пізніше 18:00 15 жовтня 2020 р.

  Адреса: Програма EGAP, Фонд Східна Європа
  вул. Саксаганського, 96 5 поверх, офіс 508
  Київ, 01032 Україна

  Контактна інформація:

  Марія Соколова, фахівець із закупівель Фонду Східна Європа

  tender@egap.in.ua