• Про нас
 • Компоненти
 • Наші проєкти
 • Публікації
 • Конкурси
 • Cтворення тестів із цифрової грамотності для громадян, державних службовців, лікарів та вчителів
  Опубліковано: 19.02.2021
  Дедлайн: 05.03.2021
  Завантажити шаблон заявки

  Фонд Східна Європа у межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади EGAP» оголошує конкурс на вибір підрядника для надання послуг із створення цифрограмів для громадян, державних службовців, лікарів та вчителів. 

  Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

  Цей конкурс оголошено у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України з метою реалізації освітнього проєкту з розвитку цифрових компетенцій, спрямованого на підвищення рівня цифрових навичок громадян для забезпечення комфортного проживання в сучасній країні.

  Освітній проєкт представляє собою платформу «Дія. Цифрова світа»  для громадян з відео-курсами, інструкціями та гайдлайнами, а також тестами, що дозволяють у будь-який момент перевіряти свій рівень знань, здати екзамен та отримати диплом.

  Мета створення цифрограмів – виявлення загальних рівнів цифрової грамотності, прогалин у цифрових навичках, а також компетенцій, які варто вдосконалити.

  Основне завдання – створення тестів з цифрової грамотності для Цифрограм 2.0 для громадян, державних службовців, лікарів та для вчителів для розміщення на платформі «Дія. Цифрова освіта».

  Технічні вимоги:

  • створення тесту з цифрової грамотності для Цифрограм 2.0 (громадяни), використовуючи рамку цифрових компетентностей Digi Comp 2.1, тест має містити 200 питань та питання на кожну компетенцію;
  • створення тесту з цифрової грамотності для Цифрограм (державні службовці), тест має містити 200 питань та питання на кожну компетенцію;
  • створення тесту з цифрової грамотності для Цифрограм (лікарі), тест має містити 200 питань, та питання на кожну компетенцію;
  • створення тесту з цифрової грамотності для Цифрограм (вчителі), тест має містити 200 питань, та питання на кожну компетенцію.

  Вимоги до виконавця:

  • досвід виконання аналогічних завдань;
  • обізнаність у тематиці цифрових компетенцій зазначених цільових груп;
  • досвід проведення навчань та оцінки знань цільової аудиторії.

  Критерії відбору:

  • досвід виконання аналогічних завдань;
  • ціна;
  • термін виконання.

  Порядок подання пропозицій:

  Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

  Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, наведеної у Додатку 2, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

  – копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

  – копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

  Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту tender@egap.in.ua.

  На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

  Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №4278-02, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

  Терміни та адреса подання заявок:

  Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа не пізніше 18:00 5 березня 2021 року. Враховуючи дистанційний режим роботи Фонду, електронна копія заявки обов’язково має бути надіслана на адресу електронної пошти tender@egap.in.ua не пізніше 18:00 5 березня 2021 року.

  Адреса: Програма EGAP, Фонд Східна Європа

  вул. Саксаганського 96, 5 поверх, офіс 508

  Київ, 01032 Україна

  Контактна інформація:

  Марія Соколова, старший фахівець із закупівель Фонду Східна Європа

  tender@egap.in.ua

  Учасники тендеру будуть письмово повідомлені про його результати.