Конкурс на пошук підрядника для розробки та впровадження офіційного вебпорталу Українського молодіжного фонду - ПОДОВЖЕНО ДО 19.11.2023!

Завершено: 19.11.2023

Завантажити форму заявки

Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа» в межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)» оголошує конкурс на розроблення та впровадження офіційного вебпорталу Українського молодіжного фонду.

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян і сприяння соціальним інноваціям в Україні.

Метою розроблення та впровадження офіційного вебпорталу Українського молодіжного фонду є:

  • забезпечення принципу публічності та відкритості діяльності Українського молодіжного фонду;
  • оперативне оприлюднення інформації щодо діяльності в мережі «Інтернет»;
  • забезпечення впровадження та використання сучасних інформаційних технологій для надання інформаційних послуг громадськості.

Розроблення та впровадження вебпорталу, зі свого боку, надає низку позитивних переваг, а саме: висвітлення інформації про діяльність Українського молодіжного фонду; висвітлення основних напрямків роботи та цілей; публікація новин і заходів; публікація результатів здійснення Українським молодіжним фондом своєї діяльності; створення єдиного вікна для отримання вичерпної інформації щодо діяльності, послуг, новин та подій Українського молодіжного фонду; забезпечення єдиного формату відображення інформації про напрями діяльності та види послуг; надання доступу співробітникам Українського молодіжного фонду до системи управління контентом згідно з призначеними доступами та ролями для оперативного оновлення інформації на порталі.

Основне завдання: розроблення та впровадження офіційного вебпорталу Українського молодіжного фонду.

Технічні вимоги: надаються за письмовим запитом.

Вимоги до виконавця:

  • досвід розроблення програмного забезпечення не менше трьох років;
  • досвід розроблення щонайменше двох систем (вебсайтів, вебпорталів) аналогічної складності.

Критерії відбору:

  • ціна;
  • термін виконання завдання;
  • досвід виконання аналогічних завдань.

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми (посилання під заголовком оголошення), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

На конверті має бути зазначене повне найменування або ПІБ заявника, його місцерозташування, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, який звільняється від сплати податку на додану вартість на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, а також пункту 3.2 статті 3 та підпункту 197.11 статті 197 Податкового кодексу України, що відображено в реєстраційній картці про державну реєстрацію Програми EGAP № 4278-05 від 11 серпня 2022 року. Тобто Фонд Східна Європа проводитиме оплату за послуги без врахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок:

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа у паперовій формі на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа, а електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту [email protected] не пізніше 19 листопада 2023 року.