• Про нас
 • Компоненти
 • Наші проєкти
 • Публікації
 • Конкурси
 • Укомплектування та поставка комплекту обладнання для мобільного надання адміністративних послуг
  Опубліковано: 21.07.2020
  Дедлайн: 11.08.2020
  Завантажити шаблон заявки

  Швейцарсько-українська Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) оголошує конкурс на укомплектування та поставку комплекту обладнання для мобільного надання адміністративних послуг 

  Програма EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва, та реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

  У межах Програми EGAP заплановано співпрацю із органами місцевого самоврядування щодо створення мобільних пересувних робочих місць, що дозволятимуть адміністраторам центрів надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП) надавати адміністративні послуги за межами приміщення ЦНАП, безпосередньо виїжджаючи до користувача. Такі мобільні пересувні робочі місця будуть використовуватись для обслуговування заявників, що не мають фізичної можливості відвідати ЦНАП (люди з обмеженими можливостями, люди, які перебувають на лікуванні, тощо).

  Основне завдання:

  ● підбір та поставка налаштованого комплекту обладнання для виїзного надання адміністративних послуг;
  ● кількість комплектів обладнання – 4 шт.;

  Вимоги до комплектів обладнання наведені у Додатку 1.

  Вимоги до виконавця:
  ● учасник повинен бути постачальником обладнання та програмного забезпечення.

  Критерії:
  – ціна;
  – гарантійний термін обслуговування;
  – строки поставки.

  Порядок подання пропозицій:

  Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

  Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми (посилання під заголовком оголошення), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

  – копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  – копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

  Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту tender@egap.in.ua

  На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

  Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №4278-01, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

  Терміни та адреса подання заявок:

  Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа не пізніше 18:00 11 серпня 2020 року. Враховуючи дистанційний режим роботи Фонду, електронна копія заявки обов’язково має бути надіслана на адресу електронної пошти tender@egap.in.ua не пізніше 18:00 11 серпня 2020 року.

  Адреса: Програма EGAP, Фонд Східна Європа

  вул. Саксаганського 96, 5 поверх, офіс 508

  Київ, 01032 Україна

  Контактна інформація:

  Марія Соколова, фахівець із закупівель Фонду Східна Європа

  tender@egap.in.ua

  Додатки:

  Додаток 1