• Головна
 • Компоненти
 • Регіони
 • Новини
 • Інструменти
 • Бібліотека
 • Про нас
 • Бібліотека

  Компонент:

  Регіон:

  Е-Урядування та Е-Демократія – Навчальний посібник

  Навчальний посібник у 15 частинах. Частина 1. Вступ до курсу. Концептуальні засади електронного урядування та електронної демократії Частина 2. Електронне урядування: основи та стратегії реалізації Частина 3. Електронна демократія: основи та стратегії реалізації Частина 4. Публічна політика та управління розвитком […]

  Компонент: Розбудова потенціалу
  Регіон:
  Типові інформаційні картки адміністративних послуг

  Типові інформаційній картки адміністративних послуг, прирівняних дій та інших послуг, які надаються або можуть надаватися місцевою радою об’єднаної територіальної громади та її виконавчими органами

  Компонент: E-Послуги
  Регіон: Волинська область
  Рекомендаційний перелік адміністративних послуг для ЦНАП ОТГ

  Рекомендаційний перелік адміністративних послуг, прирівняних дій та інших послуг, які надаються або можуть надаватися місцевою радою об’єднаної територіальної громади та її виконавчими органами.

  Компонент: E-Послуги
  Регіон: Волинська область
  Веб-портали публічних послуг у зарубіжних країнах

  Веб-портали публічних послуг у зарубіжних країнах. У цьому документі розглядаються особливості веб-порталів публічних послуг кількох країн, що мають тут позитивний досвід, зокрема: Канади, Великобританії, Франції, Австрії, Норвегії, Естонії та Латвії.

  Компонент: E-Послуги
  Регіон:
  Загальні рекомендації щодо застосування ІТ в ЦНАП ОТГ

  Загальні рекомендації щодо застосування інформаційних технологій у діяльності органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад та створених ними центрів надання адміністративних послуг.

  Компонент: E-Послуги
  Регіон: Волинська область
  Методичні рекомендації з питань створення ЦНАП в ОТГ

  Методичні рекомендації з питань створення центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) в об’єднаних територіальних громаданх (ОТГ) та забезпечення їх ефективної роботи – практичні рекомендації.

  Компонент: E-Послуги
  Регіон: Дніпропетровська область